Dlaczego warto do nas dołączyć?

Rozwój umiejętności i samorealizacja

Spotkania z naukowcami i inspirującymi ludźmi

Debaty i panele

Stowarzyszenie Racja Marsz Polskości

Tworzenie społeczności

Wyjazdy zagraniczne

Dołącz do Nas

Nasi członkowie mają szerokie możliwości samorozwoju i realizacji. Od rozpowszechniania swoich myśli za pomocą felietonów i pisania artykułów naukowych po występowanie/prowadzenie wydarzeń oraz eventów. Poprzez organizowanie wewnętrznych szkoleń i kursów podnosimy nasze kwalifikacje oraz kompetencje, które przydają się na obecnym rynku pracy.  Dzięki szerokiej bazie kontaktów mamy możliwość organizowania spotkać z ciekawymi i inspirującymi ludźmi tj. politycy, naukowcy, dziennikarze, działacze społeczni i wielu innych.

Poza wspomnianą aktywnością tworzymy zwartą wspólnotę, która razem spędza czas na rekreacji oraz podróżach po Polsce i Europie

Formularz zgłoszeniowy

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, wypełnij deklarację członkowską zamieszczoną poniżej i wyślij skan lub dobrej jakości zdjęcie na nasz mail kontaktowy kontakt@stowarzyszenieracja.pl. Zarząd ma maksymalnie dwa miesiące na rozpatrzenie twojego zgłoszenia, jednak nie martw się, zazwyczaj nie trwa to dłużej niż dwa tygodnie.

Po rozpatrzeniu wniosku niezwłocznie się z tobą skontaktujemy

Q&A

Najczęściej zadawane pytania

Jesteśmy grupą zrzeszającą młodych ludzi, którzy chcą działać społecznie, rozwijać swoje kompetencje oraz się samorealizować

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, poczekaj na kontakt ze strony naszego Stowarzyszenia. Możemy zaprosić Cię na spotkanie online, aby lepiej Cię poznać.

Jesteśmy obecni w Warszawie, Lublinie i Gdańsku. Działamy w Krakowie, Poznaniu i Olsztynie. Znajdziecie nas wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy. Jeśli chcesz otworzyć lokalny oddział Stowarzyszenia, to zgłoś się do nas, a my Ci pomożemy. Ewentualnie możesz również działać w wyżej wymienionych oddziałach online.

Misją naszego stowarzyszenia jest uczynienie Polski lepszą.

Jeżeli chcesz pomóc naszej działalności, prosimy o wpłatę na numer konta: 36 1870 1045 2083 1076 1709 0001 z tytułem “Na cele statutowe”. Za wszystkie wpłaty bardzo serdecznie dziękujemy.