25 czerwca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego podsumowano I. Konkurs Studencki Doktryn Polityczno-Prawnych „Zawsze bez wątpienia człowiek będzie rządzony” organizowany przez SKN Doktryn Polityczno-Prawnych UŁ im. Josepha de Maistre’a. Nasz członek Oskar Kosenda brał czynny udział w jego organizacji.

Zadanie jakie stało przed uczestnikami to napisanie krótkiego eseju zainspirowanego tytułowym cytatem z patrona. Zainteresowanie przeszło najśmielsze oczekiwania. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tę inicjatywę i wspomóc ufundowanie nagród – wraz z Centrum Myśli Polityczno – Prawnej im. Alexisa de Tocqueville’a i Europejskie Centrum Badań Ustrojowych UŁ.