Stan miasta Łowicza

Raport “Stan Łowicza – realny głos Mieszkańców”

Członkowie naszego stowarzyszenia, Jan Anyszewski, Mikołaj Zapisek oraz Alicja Wiecheć, przygotowali raport o stanie miasta Łowicza. Jest to kompletna broszura oparta na 153 odpowiedziach mieszkańców dot. najróżniejszych tematów. Od wizji Łowicza za kilka lat do tego co powinno zostać zmienione na osiedlach lokalnych społeczności. Jest on bazowany na istniejących już ankietach ewaluacyjnych, które przeprowadziło kilka miast na terenie całej Polski.

Tworząc ten raport pragniemy sprawić by głos wszystkich osób pochodzących z Łowicza stał się bardziej słyszalny dla decydentów i by zrozumieli oni czego naprawdę potrzebują mieszkańcy tego miasta. Z tego powodu już teraz zaczynamy docierać do władz, zarówno miasta jak i powiatu, by przedstawić im to co udało nam się ustalić przez najbliższe tygodnie.

A jeśli TY chciałbyś zobaczyć efekty naszych prac to zajrzyj do linku poniżej! Zachęcamy do komentowania!