📕 W ubiegłą środę 5 czerwca nasz członek Filip Wojtalik (student Historii) przeprowadził Spotkanie z książką “Gospodarka socjalistyczna w Polsce – Geneza, Rozwój, Upadek” autorstwa prof. Macieja Bałtowskiego.

Wszyscy byliśmy pod wrażeniem wiedzy naszego prelegenta, a dyskusja w trakcie i po jego wystąpieniu dodatkowo poszerzyła nasze horyzonty i przyczyniła się zarówno do lepszego zrozumienia ewolucji gospodarki socjalistycznej w Polsce jak też ogólnie – zwiększenia rozeznania w zakresie zagadnień historycznych, ekonomicznych i filozoficznych.

Bardzo się cieszymy, że w ramach tego i innych przedsięwzięć nasi członkowie spełniają się podwójnie – zarówno doskonaląc swoje własne kompetencje, jak też czerpiąc przyjemność z dzielenia się swoją wiedzą z innymi 🤓

📸 Elizaveta Leonova