Stowarzyszenie Racja 11 listopada

Stowarzyszenie Racja obchodzi 11 listopada 2022 r.

Dziś 11 listopada, jak każdy dobrze wie umowny dzień odzyskania przez Polskę niepodległości. Jako Stowarzyszenie, które za jeden z głównych punktów poza propagowaniem nauki, edukacji, dobroczyństwa i wielu innych aspektów życia społecznego wybraliśmy wspieranie i rozwijanie polskiej kultury i świadomości społecznej. Oczywiście bez naszego państwa nie byłoby to możliwe. Dzięki temu możemy powiedzieć, że mamy swoje miejsce na ziemi. Chcielibyśmy od razu powiedzieć, że dzień niepodległości jest dla wszystkich od prawa do lewa. Tak jak i inne święta państwowe.

W tym dniu chcielibyśmy wszystkim i samym sobie życzyć, abyśmy już nigdy nie musieli odzyskiwać niepodległości i żeby Polska mogła wciąż się rozwijać, zapewniając lepsze życie swoim obywatelom.

Nasi reprezentanci pojawili się na obchodach w Warszawie, Gdańsku, Lublinie i Włodawie. Poniżej kilka zdjęć: