Stowarzyszenie Racja Młode Kresy

Racja i Środowiska Kresowe – Międzynarodowy Dom Spotkań

27 i 28 listopada delegacja naszego Stowarzyszenia miała przyjemność uczestniczyć w spotkaniu Środowisk Kresowych w Tykocinie. Ten Międzynarodowy Dom Spotkań został zorganizowany przez Instytutu Suwerennej oraz przez stowarzyszenie Młode Kresy. Te dwa dni przepełnione programem dotyczącym działalności Polaków na Kresach, historii, kultury i tradycji zwieńczała integracja z Polakami ze wschodu. I to nie tylko z Kresów. Jak się okazuje na terenach I RP wciąż pozostają Polacy i nasza kultura.

Wyżej wspomniane owocne wydarzenie zacieśniło więzi między naszymi organizacjami. Jesteśmy pewni, że przed nami jest jeszcze wiele interesujących, wspólnych przedsięwzięć.