Stowarzyszenie Racja Armia Krajowa

Armia Krajowa – Fenomen Europy. Geneza i kontrowersje – Spotkanie otwarte z dr Arielem Orzełkiem

Stowarzyszenie Studenci dla Rzeczypospolitej oraz Stowarzyszenie Racja serdecznie zapraszają na Spotkanie otwarte z dr. Arielem Orzełkiem, poświęcone 81. rocznicy powołania Armii Krajowej. W ramach wydarzenia odbyła się wykład prelegenta o genezie Armii Krajowej i kontrowersjach związanych z jej funkcjonowaniem. A też zadawanie pytań od publiczności i poprowadzenie dyskusji. Wydarzenie przyciągnęło sporą liczbę studentów zainteresowanych tematem.

Spotkanie odbyło się w piątek 10 lutego o godz. 14:00 na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa UMCS (ul. Głęboka 45). Wstęp wolny. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Fundacji Nowy Staw — Europejski Dom Spotkań.

Stowarzyszenie Racja Historia